Odwodnienie liniowe

Odwodnienia liniowe z GFK Poręczne i wytrzymałe

Od niemal 60 lat zajmujemy się produkcją i obróbką poliestru wzmocnionego włóknem szklanym (GFK). Znakomite właściwości tego tworzywa sprawiają, że znajduje ono zastosowanie w obszarach, gdzie szczególne znaczenie mają trwałość i stabilność. Współczesny przemysł samochodowy, stoczniowy, a także samolotowy i kosmiczny nie mogłyby się obejść się bez GFK.

Wolfa jest pionierem w zastosowaniu poliestru wzmocnionego włóknem szklanym w produkcji elementów dla budownictwa i wykorzystuje go w formie SMC(Sheet Molding Compound), tzn. mieszanki żywicy poliestrowej, dodatków mineralnych oraz dużej ilości włókna szklanego.

Połączenie włókna szklanego i duroplastycznej żywicy poliestrowej gwarantuje najwyższą stabilność i wytrzymałość nawet w ekstremalnie niekorzystnych warunkach. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych tworzyw termoplastycznych, takich jak PVC czy Polipropylen, niemożliwe jest odkształcenie naszego kompozytu SMC i obróbka termiczna, co sprawia, że materiał ten jest szczególnie trwały i odporny nawet w przypadku ekstremalnych wahań temperatur.

Odwodnienia Wolfa odznaczają się szeregiem zalet także w porównaniu z korytkami betonowymi i polimerobetonowymi. Niewielka waga naszych odwodnień ułatwia transport i montaż , a właściwości zastosowanego materiału decydują o ich niełamliwości.

Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników

Shopping Cart
Przewiń do góry